Spolupracujeme

Pražský filmový orchestr je symfonické těleso, založené dirigentem Jiřím Koryntou a Zdeňkou Koryntovou v roce 2004, které se po celou dobu své existence specializuje na koncertní provedení filmové, seriálové, muzikálové, populární a videoherní hudby.

Jitka Osička, herečka, zpěvačka, improvizátor, básnířka a také performerka se zapisuje do pražských kruhů svou osobitostí a ojedinělou formou, kterou prezentuje. Vystudovala JAMU v Brně, působila na větších i menších scénách různých divadel v Brně (Mahenovo divadlo, Divadlo U Stolu, Janáčkovo divadlo, Divadlo na Orlí aj.), v Praze (Divadlo v Řeznické, Divadlo na Vinohradech, Divadlo Hybernia, Divadlo Broadway).

Roman Lazar je renesanční člověk. Jeho záběr je obrovský a jeho životním cílem je plnit si své sny. A velkým snem bylo právě malování. Ač je původně zakladatelem úspěšné reklamní agentury, vystudovaným učitelem, posledních několik let se věnuje hlavně malování.

Trmalova vila je ukázkou špičkové vilové architektury první poloviny 20. století, Návštěvníky zaujme polygonální rizalit a arkýř, vysoké komíny, hrázděné štíty i vikýře a malované vyřezávané lomenice. Rozsáhlou a malebnou zahradu navrhl zároveň s domem sám Jan Kotěra.

Ve vile se konají tradiční i komerční společenské akce.

Agentura MAXIMMUS s.r.o. poskytuje agenturní zaměstnávání, které je výhodnou službou pro výrobní společnosti, zemědělské podniky, dále v logistice a skladování, v potravinářské výrobě, atd.