Spolupracujeme

Síť autocenter AAA AUTO působí na trhu již 32 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu. Provozuje jí společnost AURES Holdings. Skupina AURES Holdings prodala za rok 2023 téměř 100 000 vozů a je tak s více než 60 pobočkami a zastoupeními největším prodejcem ojetých aut ve střední Evropě.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory výstav a veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se veletrhy staly místem pro pravidelné setkávání špičkových odborníků, obchodníků i široké veřejnosti

Pražský filmový orchestr je symfonické těleso, založené dirigentem Jiřím Koryntou a Zdeňkou Koryntovou v roce 2004, které se po celou dobu své existence specializuje na koncertní provedení filmové, seriálové, muzikálové, populární a videoherní hudby.

Jitka Osička, herečka, zpěvačka, improvizátor, básnířka a také performerka se zapisuje do pražských kruhů svou osobitostí a ojedinělou formou, kterou prezentuje. Vystudovala JAMU v Brně, působila a působí na větších i menších scénách různých divadel v Brně i v Praze (Divadlo v Řeznické, Divadlo na Vinohradech, Divadlo Hybernia, Divadlo Broadway).

Roman Lazar je renesanční člověk. Jeho záběr je obrovský a jeho životním cílem je plnit si své sny. A velkým snem bylo právě malování. Ač je původně zakladatelem úspěšné reklamní agentury, vystudovaným učitelem, posledních několik let se věnuje hlavně malování.

Trmalova vila je ukázkou špičkové vilové architektury první poloviny 20. století, Návštěvníky zaujme polygonální rizalit a arkýř, vysoké komíny, hrázděné štíty i vikýře a malované vyřezávané lomenice. Rozsáhlou a malebnou zahradu navrhl zároveň s domem sám Jan Kotěra.

Ve vile se konají tradiční i komerční společenské akce.